"Enter"a basıp içeriğe geçin

Mars’ın Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve sair gök cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın evetşamlarına taraf veren bir fasılaç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkızılışmalarında, çeşitli gök cisimlerinin insanoğluın kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar genellikle Burç Yorumları adı şeşnda kuruluşlır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet yerleri üzere kişisel bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında doğruca adımları atmaları kucakin tavsiyelerde bulunur ve erkân gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme fail ayin burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak iz kızılır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları simgeleme fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl ortamında ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir gök haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına taraf veren bir disiplindir. Zaman de insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine büyük ilişki göstermektedirler. Bununla yanında astrolojinin uygulanması ve tasarrufı dair makul görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, genellikle veladet haritası yorumlamak, kişilik analizi ika etmek, aşk ve bağ astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, mizaç astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşantıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne kadar muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en gerçek görevlerinden biridir. Kişinin veladet evveliyatına, saatine ve alegori için hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kesinlikle bir encam tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında elan bir küme malumat sahibi sarhoş olmak istiyorsanız, biraşırı terimle huzurlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin kucakin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi kucakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet evveliyatına için belirlenir ve biraşırı kişiye için kişilik ve gelecekteki vakalar hakkında malumat verebilir.

  2. Arslan Burcu: Genellikle 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur kucakin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Tevellüt haritasında Kamer’ın olduğu burçdolaşma. Kamer burcu, bir kişinin birey yönden nite hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı üzere evetşyalnız şekline kalıntı paha.

Burç yorumlaması hakkında çok bir küme malumat sahibi sarhoş olmak kucakin, astroloji terminolojisine aşina sarhoş olmak önemlidir.

Fehva Mazmunı
Tevellüt haritası Bir kişinin veladet simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt simultane yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini söyleyiş ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında malumat verir.
Natal harita Tevellüt andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşantıındaki vakalar ve kişilik özellikleri ile ait ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde devinme ederken bir ayrıksı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşantıındaki etkilere kalıntı edebilir.
Retrolar Bir gezegenin tarafünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğalışverişimlere kalıntı edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse bile, doğruca bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, encam tahmini ve elan sert çok bap hakkında malumat verme dair az çok bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://siirtwebtasarimseo.name.tr/ https://entegre.name.tr/ https://pastamodelleri.name.tr/ https://markapatent.name.tr/ https://modifiyearaba.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma